Total TP130005 Γεννήτρια Βενζίνης 3.000W
302,00
check icon Παράδοση 2-4 ημέρες
Ποσότητα
Already In Wishlist Προσθήκη στα Αγαπημένα Προσθήκη στα Αγαπημένα
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος: TP130005 Κατηγορία:
Εταιρία:TOTAL
Κινητήρας : 4 – χρονος
Τάση / Συχνότητα : 230V – 50Hz
Συνεχόμενη απόδοση : 2.800W (3.5kva)
Μέγιστη ισχύς : 3.000W
Ρυθμιστής τάσης : AVR
Ρευματοδότες : AC 2 X 230V / DC 1 X 12V (8.3A)