Total TCKLI2004 Σετ Παλμικό Κατσαβίδι & Δραπανοκατσάβιδο Brushless 20V με 2 Μπαταρίες 4Ah και Θήκη με 3 Καρυδάκια & 47 Εξαρτήματα
check icon Παράδοση 2-4 ημέρες
Ποσότητα
Already In Wishlist Προσθήκη στα Αγαπημένα Προσθήκη στα Αγαπημένα
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Εταιρία:TOTAL
Δραπανοκατσάβιδο μπαταρίας λιθίου TDLI2002
  • Ροπή στρέψης: 45Nm
  • Ρυθμίσεις ροπής: 15 + 1
  • Ταχύτητες: 2
  • Στροφές χωρίς φορτίο: 0-400 / 0-1500rpm
  • Ταχυτσόκ: 10mm
  • Δυνατότητα τρυπήματος: 10mm (χάλυβα) / 20mm (ξύλο)
  • Χρόνος φόρτισης: 1 ώρα
Παλμικό κατσαβίδι μπαταρίας λιθίου TIRLI2002
  • Ροπή στρέψης: 200Nm