Total TWLC1301 Φρέζα – Καναλοποιός Αυλακώσεων Τοίχου 3.000W / 130mm
check icon Παράδοση 2-4 ημέρες
Ποσότητα
Already In Wishlist Προσθήκη στα Αγαπημένα Προσθήκη στα Αγαπημένα
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος: TWLC1301 Κατηγορία:
Εταιρία:TOTAL
Τάση : 230V – 50Hz
Ισχύς : 3000W
Στροφές χωρίς φορτίο : 7.000 rpm / min
Διάμετρος δίσκου : Φ – 125mm
Βάθος κοπής : 10 – 40mm
Πλάτος κοπής : 9 – 30mm