Total TMT321506 Ψηφιακό Παχύμετρο με Εύρος Μέτρησης έως 150mm
check icon Παράδοση 2-4 ημέρες
Ποσότητα
Already In Wishlist Προσθήκη στα Αγαπημένα Προσθήκη στα Αγαπημένα
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος: TMT321506 Κατηγορία:
Εταιρία:TOTAL
Χαρακτηριστικά
  • Εύρος: 0-150mm
  • Ανάγνωση: 0,01 mm
  • Περίβλημα IP54
  • Μπαταρία 3V