Total TMT766001 Αμπεροτσιμπίδα Ψηφιακή 4A AC True RMS
check icon Παράδοση 2-4 ημέρες
Ποσότητα
Already In Wishlist Προσθήκη στα Αγαπημένα Προσθήκη στα Αγαπημένα
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος: TMT766001 Κατηγορία:
Εταιρία:TOTAL
Περιγραφή :
Διατήρηση δεδομένων
Φακός
Lowz
NCV
Δοκιμή διόδου
Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας
Αυτόματη απενεργοποίηση
Συσκευασμένο σε διπλό blister
Βάρος : 600 gr
Οθόνη : TRUR RMS 4000 μετρήσεις
Εναλλασσόμενο ρεύμα : 4.000A / 40.00A / 600.0A
Τάση DC/AC : 4.000V / 40.00V / 400.0V / 600V
Αντίσταση : 400,0Ω / 4,000kΩ / 40,00kΩ / 400,0kΩ / 4,000MΩ / 40,00MΩ
Χωρητικότητα : 40.00nF / 400.0nF / 4.000uF / 40.00uF / 400.0uF / 4.000mF / 40.00mF
Συχνότητα : 40.00Hz / 400.0Hz / 4.000kHz / 40.00kHz / 400.0kHz / 4.000MHz