Total TDP133501 Κολωνάτο Δράπανο με Ισχύ 350Watt
check icon Παράδοση 2-4 ημέρες
Ποσότητα
Already In Wishlist Προσθήκη στα Αγαπημένα Προσθήκη στα Αγαπημένα
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος: TDP133501-1 Κατηγορία:
Εταιρία:TOTAL
  • Τάση : 230V – 50Hz
  • Ισχύς : 350W
  • Στροφές χωρίς φορτίο : 580 – 2.650 rpm / min
  • Τσοκ : 13mm
  • Ταχύτητες : 5
  • Διαδρομή τσοκ : 50mm
  • Διάμετρος σωλήνα : 46mm
  • Διαστάσεις βάσης : 291 Χ 183mm
  • Διαστάσεις πάγκου εργασίας : 160 Χ 160mm