Total TMT516004 Ψηφιακό Πολύμετρο True RMS με Μέτρηση AC / DC / Αντίστασης
check icon Παράδοση 2-4 ημέρες
Ποσότητα
Already In Wishlist Προσθήκη στα Αγαπημένα Προσθήκη στα Αγαπημένα
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος: TMT516004 Κατηγορία:
Εταιρία:TOTAL
Περιγραφή:
  • Ανίχνευση τάσης χωρίς επαφή
  • Φακός
  • Δοκιμή διόδου
  • Αναμονή ημερομηνίας
  • Με λειτουργία ένδειξης LED εισόδου
  • Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας
  • Αυτόματη απενεργοποίηση
  • Συσκευασμένο σε διπλό blister
  • Έξυπνες Λειτουργίες
  • Οθόνη: TRUR RMS 6000 μετρήσεις
  • Ρεύμα DC/AC: 6000uA/60mA/600mA
  • Τάση DC/AC: 60mV/600mV/6V/60V/600V
  • Αντίσταση: 600Ω/6kΩ/60kΩ/600kΩ/6MΩ/60MΩ
  • Χωρητικότητα: 6nF/60nF/600nF/6uF/600uF/6mF/60mF
  • Συχνότητα: 10Hz/100Hz/1000Hz/10kHz/100kHz/1000kHz/10MHz